Jak zostałam bóstwem!? #6

Cykl: Jak zostałam bóstwem!? (tom 6)
Wydawnictwo: Studio JG
Kamisama Hajimemashita
komedia, fantasy, romans, shoujo, manga
komiksy
Dejikos

Po sukcesie zorganizowanego w świątyni festiwalu Nanami przez tydzień nie może doleczyć zakwasów i naderwanych mięśni. Nie będzie jej jednak dane dłużej wypoczywać. Nastolatka zostaje zaproszona do Izumo na posiedzenie największych bóstw z całego kraju. Dziewczyna będzie musiała jednak udowodnić, że jest godna wziąć udział w spotkaniu. W tym celu zostanie poddana próbie, do której stanie konkurując z inną śmiertelniczką pełniącą rolę bóstwa opiekuńczego. Czy jej wątpliwe moce wystarczą, aby pokonać rywalkę? Zwłaszcza że ta ostatnia zdaje się być nie tylko bardzo potężna, ale i zdeterminowana.

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

silwana | 2018-06-30
Przeczytana: 09 czerwca 2018

Tym razem Nanami zostanie wystawiona na próbę. Czy podoła zadaniu i udowodni, że jest godna zostania bóstwem? Myślę, że każdy zna odpowiedź.

Liza | 2019-01-14
Kazuko | 2018-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2018
Lepanto | 2018-12-27
Przeczytana: 26 grudnia 2018
Secret | 2018-11-29
Przeczytana: 10 stycznia 2019
Paulina | 2018-11-20
Na półkach: Przeczytane, Manga.
LodowaPani | 2018-10-22
Przeczytana: 22 października 2018