Drób. Szybko i smacznie

Seria: Szybko i smacznie
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Kurczak od zawsze był wartościowym źródłem pożywienia. Najstarsze zapiski historyczne mówią, że pojawiał się na stołach w starożytnym Egipcie, Grecji, Rzymie oraz w Azji. Szybkie i proste przepisy na dania z drobiu. Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania. Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy. Dania łatwe w przygotowaniu, niewymagające użycia...

Szybkie i proste przepisy na dania z drobiu.
Wskazówki krok po kroku, informacja o rzeczywistym czasie przyrządzania.
Informacje o wartości kalorycznej każdej potrawy.
Dania łatwe w przygotowaniu, niewymagające użycia specjalistycznego sprzętu kuchennego.
Wszystkie przepisy sprawdzone i wypróbowane.