Zgłosuj na książki roku 2017

Starosłowiański Masaż Brzucha

Wydawnictwo: Kos
zdrowie, medycyna
youstyna

Starosłowiański Masaż Brzucha (SMB), inaczej „terapia wisceralna”, jest wielowiekowym dziedzictwem ludów słowiańskich. Obecnie posługują się nim lekarze wielu specjalności oraz fizjoterapeuci, masażyści, a także zwykli ludzie. Istotą SMB jest rozluźnianie narządów wewnętrznych pod wpływem ucisków, co przynosi następujące korzyści: - aktywuje naturalny proces samoleczenia, - oczyszcza układ...

- aktywuje naturalny proces samoleczenia,

- oczyszcza układ trawienny,

- usprawnia pracę narządów wewnętrznych,

- niweluje napięcia, przykurcze i zastoje,

- usuwa niestrawności i zatwardzenia,

- odtruwa organizm.

Starosłowiański Masaż Brzucha to technika bardzo skuteczna. Przynosi nieoceniony pożytek zarówno w profilaktyce zdrowotnej, jak i w wielu dolegliwościach. Po zgłębieniu wiedzy teoretycznej i praktycznej – możliwa do samodzielnego stosowania w warunkach domowych.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1840182-staroslowianski-masaz-brzucha

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1840182-staroslowianski-masaz-brzucha