Hektor i tajemnice miłości

Wydawnictwo: Książnica
Hector et les secrets de l'amour

Zaginął genialny naukowiec, specjalista w sprawach miłości, znikły też jego bezcenne notatki. Hektor, młody psychiatra obarczony misją odszukania profesora, wyrusza bez wahania, bo codziennie natykał się w swoim gabinecie na ofiary miłości. Po pełnej przygód podróży dociera do Chin, gdzie także na niego spadają kłopoty sercowe. Czy ulegnie urokowi słodkiej Vayli, czy raczej powróci do swej ukochanej Klary? Czy uda mu się uniknąć niebezpieczeństw i odnaleźć profesora, którego odkrycia mogłyby zmienić przyszłość ludzkości? Czy ta podróż pomoże mu poznać sekrety miłości? Urocza baśń dla wszystkich, którzy kochali, kochają i chcą kochać.

Kasia | 2016-04-19
Przeczytana: kwiecień 2016

Liczyłam na ciekawą historię i trochę się przeliczyłam. Plus dla zakończenia.

Kasia | 2013-09-20
Przeczytana: 20 września 2013

Miliony powtórzeń, wyjątkowo mało urozmaicony język, dziecinny sposób opowieści - a szkoda, bo sama historia mogłaby stanowić ciekawą fabułę pod dobrze napisaną (przez kogoś innego) powieść. Wszystkie informacje o miłości (podawane rzekomo przez bohatera-psychiatrę) to dość wyświechtane banały, z którymi każdy już się kiedyś zetknął.

Karolina | 2016-04-23
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 kwietnia 2016

Hektor wyrusza na poszukiwanie profesora Kormorana, któremu udało się wyizolować molekułę miłości.
Przyjemna baśń o tajnikach miłości.

zaniii | 2012-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2012

Ksiazka zawiera wiele madrosci na temat milosci, z niektorymi nawet sie zgadzam. Czyta sie ja szybko przyjemnie, lecz nie powalila mnie na kolana;-)

Karina | 2011-10-10
Przeczytana: 2007 rok

uwielbiam! szkoda, że na półce stoi tylko ta jedna.. bardzo chciałabym mieć też "Podróże Hektora.."

Przeczytałam nawet dwa razy. Tak jest super :)

sesetka | 2016-05-26
Przeczytana: 01 listopada 2008