Hektor i tajemnice miłości

Okładka książki Hektor i tajemnice miłości François Lelord
Okładka książki Hektor i tajemnice miłości
François Lelord Wydawnictwo: Książnica literatura piękna
Hector et les secrets de l'amour
Książnica
2006-01-01
2006-01-01
Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak

Hektor wyrusza na poszukiwanie profesora Kormorana, któremu udało się wyizolować molekułę miłości.
Przyjemna baśń o tajnikach miłości.

Przyjemna baśń o tajnikach miłości.

Miliony powtórzeń, wyjątkowo mało urozmaicony język, dziecinny sposób opowieści - a szkoda, bo sama historia mogłaby stanowić ciekawą fabułę pod dobrze napisaną (przez kogoś innego) powieść. Wszystkie informacje o miłości (podawane rzekomo przez bohatera-psychiatrę) to dość wyświechtane banały, z którymi każdy już się kiedyś zetknął.

Przeczytałam nawet dwa razy. Tak jest super :)

Przeczytałam nawet dwa razy. Tak jest super :)

Ksiazka zawiera wiele madrosci na temat milosci, z niektorymi nawet sie zgadzam. Czyta sie ja szybko przyjemnie, lecz nie powalila mnie na kolana;-)

uwielbiam! szkoda, że na półce stoi tylko ta jedna.. bardzo chciałabym mieć też "Podróże Hektora.."

Liczyłam na ciekawą historię i trochę się przeliczyłam. Plus dla zakończenia.

Liczyłam na ciekawą historię i trochę się przeliczyłam. Plus dla zakończenia.

• Przeczytane: 2019 - 52 książki
  • Współczesne
  • Dobra obyczajówka
  • ■ Dane tech.: Format pocket
  • Na mym regale

Dodaj cytat z książki Hektor i tajemnice miłości