1000 nalepek dla 3-latka. Zeszyt przedszkolaka

Wydawnictwo: Siedmioróg
youstyna

Zeszyt edukacyjny zawiera ćwiczenia, które pomogą 3-latkowi wzbogacić słownictwo, poznawać świat, zapoznać się z figurami geometrycznymi i rozwijać umiejętność logicznego myślenia. Naklejki wielokrotnego użytku o różnych kształtach i kolorach zafascynują dzieci i ułatwią uczenie się. Ćwiczenia są przedstawione w atrakcyjnej i nowoczesnej formie – niezwykle dopracowane rysunki, inspirujące wyobraźnię i rozwijające wiedzę o świecie, są uzupełniane naklejkami przez dziecko. Książka jest uzupełniona o plakat.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-1445354-1000-nalepek-dla-3-latka

źródło okładki: https://bonito.pl/k-1445354-1000-nalepek-dla-3-latka