Robert Pattinson

Robert Pattinson
978-83-7575-578-7
zmierzch, album, twilight
albumy

W Hollywood Robert Pattinson uchodzi za największą gwiazdę młodego pokolenia. Nastolatki pokochały go za rolę w Zmierzchu, choć już w filmie Harry Potter i Czara Ognia jako Cedric udowodnił, jaki ma talent. Dziś nikt nie ma wątpliwości, że czeka go świetlana przyszłość! Jest to książka dla miłośników powieści Stephenie Meyer, a także filmu Zmierzch, lub po prostu fanów Roberta Pattinsona,...

Jest to książka dla miłośników powieści Stephenie Meyer, a także filmu Zmierzch, lub po prostu fanów Roberta Pattinsona, okrzykniętego najprzystojnieszym mężczyzną na świecie.

Ta niezwykła ksiązka:
• ujawnia tajemnicę najprzystojniejszego wampira
• odkrywa przeszłość enigmatycznego idola - jego pierwsze role teatralne oraz wielką miłość do muzyki
• zawiera zdjęcia z planu filmowego Harrego Pottera oraz Zmierzchu
• przedstawia najnowsze fakty z życia Roberta Pattinsona,
• ujawnia co sądzą o nim jego przyjaciele z planu.

Do książki dołączony jest megaplakat ze zdjęciem Roberta!

lisxd15 | 2015-07-24

Książka według mnie jest przeciętna. Przeczytałam ją w kilka minut, bo jest pisana lekkim językiem, a w dodatku jest sporo zdjęć zajmujących nawet całe strony. Jest kilka ciekawostek o Robercie, ale większość z tych informacji wiedziałam o nim zanim sięgnęłam po tą książkę. Dlatego uważam, że niekoniecznie warto ją kupować chyba, że ktoś jest oddanym fanem ;]

magdusiadz | 2012-02-06
Przeczytana: 05 grudnia 2011

Miło było dowiedzieć się o tym aktorze czegoś więcej niż to co zwykle można przeczytać na pierwszej lepszej stronie internetowej. Dzięki tej książce zaczęłam postrzegać Roberta jako naprawdę bardzo utalentowaną osobę,mającą pasję nie tylko względem aktorstwa.Wesoły, błyskotliwy, trochę niespokojna dusza... takiego właśnie Roberta poznajemy dzięki tej książce.

muzyczkaxd | 2015-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2015

Przeczytana z rana.
Całkiem miłe dopełnienie książek. Niewiele nowych informacji.
Wyłącznie dla fanów "Zmierzchu".

Olisss | 2012-09-27

z plakateeemmm