Taylor Lautner Me & You

Taylor Lautner. Me & You
978-83-7575-832-0
Taylor, Lautner
Asiulla

Gwiazda filmowych hitów Zmierzch i Księżyc w nowiu oraz jeden z najgorętszych hollywoodzkich młodych talentów. Świat chce się dowiedzieć czegoś więcej o słodkim chłopaku z pazurem. Teraz masz szansę na spotkanie z przystojniakiem, który wcielił się w postać Jacoba Blacka, najbardziej niesamowitego wilkołaka na Ziemi. A wszystko to dzięki tej książce! Poczytaj o tym, jak zaczynał karierę - najpierw w w lokalnym klubie karate, a później w reklamówkach. Odkryj, w jaki sposób udało mu się zapracować na wielki sukces, jak ze zwykłego chłopaka przemienił się w wilkołaka nie do pokonania i jak radzi sobie z wielkimi wymaganiami, które mu wszyscy stawiają. Wyłącznie w tej książce zostały ujawnione plotki z planu Księżyca w nowiu i sceny zza kulis. Jeśli jesteś fanem kultowej serii książek Stephenie Meyer, kochasz filmy albo po prostu ubóstwiasz Taylora Lautnera, natychmiast weź do ręki tę książkę! Dzięki plakatowi możesz mieć Taylora Lautnera w swojej sypialni!

źródło opisu: okładka

Misiaaa | 2014-05-31