Poznajmy kolory. Fisher Price

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Dzięki ilustracjom na licencji znanej firmy Fisher Price powstała barwna edukacyjna książeczka z nalepkami dla najmłodszych dzieci. W tym tytule maluchy nie tylko poznają nazwy kolorów i nauczą się je rozróżniać, ale także zobaczą, jak wyglądają egzotyczne zwierzęta. Manipulowanie nalepkami poprawi sprawność i precyzję ruchów oraz rozwinie układ ręka-oko. Krótkie zdania są proste i zrozumiałe nawet dla dwulatków.

W serii również książeczka `Policzmy razem`.

źródło opisu: www.wydawnictwoolesiejuk.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoolesiejuk.pl