Podręcznik przetrwania kaca

Wydawnictwo: Stapis
The Hangover Survival Guide
kac, humor
poradniki

Kolejny ważny poradnik Martina Baxendale'a, popularnego autora takich dzieł, jak "Twój ptaszek instrukcja obsługi", "Twoja kobieta", "Twoje małżeństwo", "Twoje nowe dziecko" i wielu, wielu innych.

PABLOPAN | 2015-09-03
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Jak to u Baxendale'a - rubaszne żarty, sprośny humor, a jednak czyta się (a może raczej ogląda) z przyjemnością. Pan Martin jest dowodem na to, że ciągle istnieją ludzie obdarzeni ogromnym dystansem wobec siebie. Same sposoby na kaca stare jak świat, mało skuteczne - Autor nie odkrywa prochu, czytelnik nie krzyczy "eureka", a jednak warto przeczytać, choćby po to, żeby oderwać się na chwilę od codzienności. Polecam!

Agata | 2011-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2011

Właściwie to bardziej broszura niż książka - 32 strony okraszonego niewybrednym humorem wywodu na temat kaca, jego skutków i sposobów radzenia sobie przed, w trakcie i po. Sposoby prawdziwe i przydatne (które zapewne większość pijących zna od dawna) autor zmiksował z całkowicie absurdalnymi, acz uroczymi poradami. Całości dopełniają sugestywne obrazki, chyba najmocniejsza strona tego wydawnictwa. Nie sądzę, żeby ta książka była komukolwiek do czegokolwiek potrzebna - jest tak samo przydatna jak słynna "Mała książka o kupie", ale nie zmienia to faktu, że czyta/przegląda się ją z nieznikającym z paszczy uśmiechem. No, powiedzmy że to pozycja przydatna do "uporządkowania wiedzy na temat zgubnych skutków zalewania się w trupa" ;).

Hagenti | 2013-03-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 16 marca 2013

Równie komiczna co "Podręcznik przetrwania dla właścicieli psów" :)
I wydaje mi się że troszkę bardziej pomocna :D

Zydel | 2016-08-26
Na półkach: Przeczytane, Alko