Aż do trzewi

Tłumaczenie: Sławomir Błaut
Wydawnictwo: Czytelnik
Leibhaftig
83-0703-05-87

Powieść Aż do trzewi została powitana w Niemczech z wielkim entuzjazmem. Pisarka nawiązuje w niej do własnych przeżyć, kiedy to, w roku 1988, znalazła się nagle w prowincjonalnym enerdowskim szpitalu i przez długie tygodnie była bliska śmierci...

luxuria | 2015-12-25

Moim zdaniem książka przez którą bardzo ciężko przebrnąć. Żałuję, że ją zakupiłam. Ani to opowieść, ani to monolog. Bełkot bohaterki, trudno znaleźć w tym sens.

Aga | 2011-09-01
Przeczytana: 01 września 2011

Książka jest dość ciężką lekturą, brak odstępów, rozdziałów, czy jakichkolwiek przerw, mieszane role, czsami można się pogubić co do podmiotu, historia żadkiej choroby rozwijającej się w ciele wątłej kobiety, aczkolwiek bardzo doświadczonej i wykształconej.

majkabally | 2012-03-05
Przeczytana: 17 lutego 2012

Bardzo rozczarowująca. To podobno jedna z ważniejszych niemieckich pisarek ubiegłego wieku. Dla mnie nudny bełkot chorej kobiety. Może jednak zaczęłam ją poznawać nie od tej książki, którą powinnam?

Niktbylekto | 2016-01-01
Sisi199 | 2015-10-03