Siła pozytywnego myślenia

Tłumaczenie: Janina Kumaniecka
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Die Kraft der positiven Gefühle
poradniki

Najogólniejszym i wspólnym dla wszystkich ludzi sensem życia jest doświadczanie uczuć pozytywnych. Trening inteligencji emocjonalnej rozwija zdolność osiągania pozytywnej jakości życia przez minimalizowanie negatywnych doświadczeń. Czy chcesz się uwolnić od ciążących ci emocji i osiągnąć równowagę wewnętrzną? Nie potrafisz cieszyć się życiem i chciałbyś zmobilizować nowe siły? A może przydałoby ci się trochę więcej zdolności przywódczych? W takim razie jest to książka dla ciebie. Już od pierwszych stron dotkniesz sedna problemu i poznasz proste ćwiczenia, dzięki którym można odmienić uczucia negatywne. Nowe narzędzie mentalne, jakie dajemy ci do ręki, opiera się na psychologii i filozofii inteligencji emocjonalnej, na terapii zachowań i terapii poznawczej. Dowiesz się, jakie jest psychologiczne tło i zasady działania proponowanych technik, otrzymasz także dodatkowe porady i zachęty.

Kamila | 2015-02-23
Na półkach: 2015, Przeczytane