Baba Jaga sp. z o.o. Czary na telefon

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

zawitajcie koniecznie do Dziwadłowic. Mieszka tam niesamowita czarownica Matylda Czarowska i jej niezwykli przyjaciele. z pewnością uda się Wam z nimi zaprzyjaźnić.

Demismo | 2012-10-29

Zacznę od tego, że książkę czyta się bardzo szybko, czytałam ją przez jakieś 25 minut. Czytałam ją jednakże po raz drugi, po dwóch latach przerwy. Książka zaczyna się od przedstawienia miejsca akcji i bohaterów. W książce, przynajmniej w tej części nie dzieje się nic specjalnego, ale i tak bardzo mi się podoba.

Magiczna czwórka, chce pomóc Matyldzie i co najważniejsze wychodzi im to, dzięki nim
Matylda- czarownica odnosi sukces.

Okładka jest kolorowa , a ilustracje w środku czarno - białe. Litery są napisane dużym drukiem. Według mnie ta książka jest napisana dla młodego czytelnika.

Pokazuje, że ludzie starsi potrzebują towarzystwa, ponieważ są sami, są sami ze swoimi problemami i troskami co jest bardzo smutne. Jeśli wiemy, że koło nas mieszka sąsiadka, która jest sama, może zaprośmy ją chociażby na kawę, żeby chociaż czasami nie była sama.

Jest to trzecia część serii "Baba Jaga sp. z o.o." , pierwsza część nosi tytuł : "Baba Jaga sp. z o.o. Magiczna Czwórka" , a druga "Baba...

MagicDragon | 2015-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2015