Nasturcja, gra która trwa

8320547059

Interesująca powieść wspołczesna znanego poety i prozaika, autora światowego bestselleru Szczur . Utwór osadzony w polskich i europejskich realiach, gospodarczych i kulturowych, ciekawy warsztatowo, w którym autor zastosował nowe metody opisu, narracji, dialogowania i oryginalny układ czasowy. Główny bohater pisarz z tzw. przeszłością jest uwikłany w rozgrywki środowiskowe, działania na styku kultury i polityki podejmowane często z najniższych pobudek.

Teano | 2013-07-06

Jak na mój gust trochę zbyt "eksperymentalna". Powinna istnieć półka "niedoczytane" bo niestety nie skończyłam i teraz nie wiem na jaką półkę dodać, bo ani nie "teraz czytam" ani tym bardziej "chcę przeczytać", choć nie wykluczam, że skończę, gdy kiedyś znów wpadnie mi w ręce. Gdyby nie to, że książka nie była moja i nie mogłam jej pożyczyć, to może dotrwałabym do końca, ale w tej sytuacji odłożyłam bez żalu. Może kiedyś choć bohater(owie) irytujący :)

papierowa_róża | 2013-10-03
Przeczytana: 23 sierpnia 2013