Jak zostać pisarzem fantastą

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka

Autor daje prostą odpowiedź na pytanie zadane w tytule wystarczy żyć w irracjonalnym państwie kierującym się surrealistycznymi zasadami, wśród nietuzinkowych ludzi przezywających nietuzinkowe przygody. Ową tezę autor wspiera licznymi argumentami zaczerpniętymi z historii swojej rodziny, z własnego życia oraz życia bliższych i dalszych znajomych. Poznajemy historie rodu Możejków, splątane, zagadkowe, a czasem tragiczne losy jego członków, zawieramy znajomość z małym Igorem, patrzymy oczami dziecka na wojenny i powojenny Kraj Rad, towarzyszymy autorowi w szkole i na studiach, w pracy, w podróżach zagranicznych.

Alapogo | 2014-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2014

Memuary człowieka, któremu przyszło żyć w pełnym absurdów kraju, który sam przypomina świat z literatury fantastycznej. Książka o drodze jaką przyszło przejść autorowi, by samemu zostać pisarzem. Pełna humoru, absurdów i rzeczy wprost nie do uwierzenia.

Nuriel | 2011-07-27

Jeśli istnieje ciekawsza autobiografia, napisana z taką dozą humoru i dystansu do siebie, to proszę mi pokazać, bo nie uwierzę, dopóki nie przeczytam.

Kamilos | 2011-01-26
Przeczytana: 16 lutego 2015

Świetna biografia! :)

buraukkaforesee | 2013-08-13

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Jesli masz nadzieję, że nim zostaniesz po przeczytaniu tej książki - nawet nie zaczynaj. Chyba, że masz ochotę poznać wszelkich przodków autora oraz jego liczne niepowodzenia w życiu.

Marek Błachowski | 2016-06-15
Dominika | 2015-08-05