Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Całun z Oviedo

Tłumaczenie: Kinga Dobrowolska
Wydawnictwo: Philip Wilson
5,26 (98 ocen i 13 opinii) Zobacz oceny
10
3
9
2
8
6
7
12
6
18
5
25
4
11
3
17
2
3
1
1
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
The Cloth of Oviedo
data wydania
ISBN
9788372362278
liczba stron
374
kategoria
Literatura piękna
język
polski

Amerykańscy autorzy relacjonują próbę sklonowania Chrystusa poprzez wykorzystanie DNA z cennej relikwii. Znakomity współczesny thriller trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, a jednocześnie świetne psychologiczne studium młodej dziewczyny i budzącego się w niej silnego uczucia macierzyńskiej miłości. Dla miłośników Dziecka Rosemary i Kodu Leonarda da Vinci....

Amerykańscy autorzy relacjonują próbę sklonowania Chrystusa poprzez wykorzystanie DNA z cennej relikwii. Znakomity współczesny thriller trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony, a jednocześnie świetne psychologiczne studium młodej dziewczyny i budzącego się w niej silnego uczucia macierzyńskiej miłości. Dla miłośników Dziecka Rosemary i Kodu Leonarda da Vinci. Osiemdziesięcioletni ksiądz, strażnik całunu w katedrze w Oviedo, który okrywał głowę umierającego Chrystusa, zostaje odnaleziony martwy. Śmierć wygląda na naturalną, więc nikt nie zauważa, że relikwia została sprofanowana. (...)

 

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 29
TheQuba | 2012-11-27
Na półkach: Przeczytane

Czytasz, czytasz...czekasz, aż coś zacznie się dziać...niestety na ostatniej kartce się rozczarowujesz, bo sytuacja się nie zmienia.
Ogólnie pomysł ciekawy...jednak...nie polecam

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Gniew

Właśnie skończyłem trylogię i to kres przygód prokuratora Teodora Szackiego.Biorąc pod uwagę poziom trylogii kryminalnej żałuję,że to już koniec.Ostat...

zgłoś błąd zgłoś błąd