Przynęta doskonała

Wydawnictwo: G+J
Breaking Point

Dowódca elitarnej jednostki antyterrorystycznej FBI, agent Max Bhagat, dostaje wiadomość, że jego wielka miłość, Gina Vitagliano, zginęła w ataku terrorystycznym. Max bez wahania udaje się do Niemiec, by odnaleźć zabójcę. Na miejscu zamahu przeżywa szok. Okazuje się bowiem, że Gina wciąż żyje, ale spotkał ją los gorszy niż śmierć. Razem z Molly Anderson, koleżanką z pracy w obozach pomocy humanitarnej, wpadła w ręce bezwzględnego przestępcy, który wykorzystuje obie kobiety jako przynęty do zastawienia śmiertelnej pułapki. Na kogo polujea Czy agentowi FBI uda się ocalić dziewczynę, którą kochaa Okładka: miękka, Rok wydania: 2006,

źródło opisu: G + J Gruner + Jahr Polska, 2006

źródło okładki: www.guj.pl

pyszka | 2010-09-04
Przeczytana: 04 września 2010

długa, ale czyta sie szybko, bo historia wciąga. ciekawi, nieszablonowi bohaterowie. pomimo wartkiej akcji i agentów FBI jest zdecydowanie romansem ;)

Goszka | 2014-10-31

Zawiodłam się, bo liczyłam na naprawdę dobry kryminał. Tymczasem główny bohater - Max, borykał się z uczuciami do początkowo nieżywej Giny... potem już do żywej. Nie mam też pojęcia, co na celu miała idealizacja tej kobiety, jej postać była co najmniej irytująca. Najbardziej denerwująca cecha tej pisarki, to wytrącanie czytelnika z równowagi różnymi retrospekcjami. Dosłownie! Wpieprzanie ich tam, gdzie nie powinno ich być. Straszny miałam problem z czytaniem pewnych fragmentów, tylko dlatego, że wiedziałam, że za chwile będzie krok w tył. Kryminał bardzo naciągany.

Muminka | 2018-10-05
Na półkach: 2018, Przeczytane