Game over

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
837298459X

Cas Perry jako dziewczynka straciła ojca, który porzucił rodzinę. Jako dorosła nie wierzy w miłość i małżeństwo. Jest niemoralna, a gdy w grę wchodzą interesy nawet amoralna. Według niektórych posuwa się za daleko wymyślając program Seks z eks . Bezwzględnie manipuluje każdym, kto stanie jej na drodze. I w tym momencie poznaje Darrena człowieka zasad, który wierzy małżeństwo, miłość i stałość. Czy uwierzy też w Cas? I czy Cas będzie potrafiła to przyjąć?

| 2014-03-16
Przeczytana: marzec 2014

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Niby wszystko w porządku: bogaty język, całkiem ładny styl autorki, dobrze wykreowana główna bohaterka, a jednak coś mi tu nie pasowało. Nawet nie umiem powiedzieć co.
Może nie porwała mnie zbyt bardzo, nie czułam potrzeby, żeby koniecznie wrócić do czytania o boskim Darrenie i perypetiach Cas, ale mimo wszystko można po nią sięgnąć. Nawet z nudy.

lizzy11 | 2016-06-09
Przeczytana: 09 czerwca 2016

Bardzo lubię Adele Parks ale niestety ta pozycja mnie szczerze znudziła... taka typowa, romansowa fabuła... nic ciekawego według mnie... czyta się łatwo ale myślę że w pamięć mi to nie zapadnie. ..

annamagdalena | 2016-03-29
Avicularia | 2016-02-15