Wojownicy - przewodnik

Seria: Strrraszna Historia
Wydawnictwo: Egmont Polska
historyczna

Po przeczytaniu tej książki będziesz miał w małym palcu przerażającą wiedzę o paskudnych Wikingach, okrutnych Celtach, znienawidzonych chuligańskich Hunach i wymachujących mieczami samurajach! Czy chcesz wiedzieć: Jacy żałośni wojownicy noszą nazwę Szczęśliwych Kurczakówa Czyj dziki ogier lubił pałaszować ludzkie mięsoa Dlaczego kupka ninji była śmiercionośną broniąa Poznaj prawdę o groźnych wojownikach i ich krwawych bitwach. znajdziesz tu wszystko, co powinieneś wiedzieć i jeszcze więcej! Historia nigdy jeszcze nie była tak strrraszna!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/