Współpraca przedsiębiorstwa z bankiem

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Dana książka to jedyna na polskim rynku publikacja, która w sposób całościowy i przystępny omawia jedno z najważniejszych dla przedsiębiorstw zagadnień. Większość opracowań poświęconych polskiemu systemowi bankowemu adresowana jest do banków, w niewielkim zaś stopniu uwzględnia sią w nich problemy i interesy klienta. Co więcej, zapomina się, że różnego rodzaju procedury bankowe, znane jedynie samym bankowcom, są często swoistą pułapką, narażającą w konsekwencji przedsiębiorstwa na straty finansowe.

Marta | 2013-05-29
Paulina | 2012-01-21