Podstawy bankowości. System bankowy. Kredyty i rozliczenia. Ryzyko i ocena banku. Marketing. Wydanie II rozszerzone i zaktualizowane

Wydawnictwo: Difin
biznes, finanse

Publikacja stanowi aktualne kompendium wiedzy na temat zasad funkcjonowania i form działalności banku komercyjnego na rozwijającym się rynku finansowym. W książce przystępnie przedstawiono podstawowe informacje dotyczące szeroko ujętej działalności współczesnego banku komercyjnego oraz wskazano praktyczne formy korzystania z jego usług.

powiedz | 2011-10-10
Na półkach: Przeczytane, Podręczniki
Przeczytana: 10 czerwca 2011

Naprawdę można tutaj naleźć przede wszystkim podstawy, bez zagłębiania się w szczegóły. Mimo wszystko łatwo się czyta i polecam osobom zupełnie zielonym w temacie

Sophie | 2016-07-06
Na półkach: 2016, Przeczytane