Sekrety gramatyki i ortografii

Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

Książka Sekrety gramatyki i ortografii jest kontynuacją pozycji Sekrety czytania i pisania oraz Sekrety czytania ze zrozumieniem. Zawarty w niej zestaw ćwiczeń ma na celu doskonalenie nauki gramatyki i ortografii. Obejmuje materiał gramatyczno-ortograficzny, przewidziany programem nauczania zintegrowanego w układzie uwzględniającym stopień trudności. Mamy nadzieję, że książka okaże się pomocna...

Mamy nadzieję, że książka okaże się pomocna i użyteczna dla rodziców i nauczycieli, a dzieciom ułatwi poznawanie sekretów polskiej gramatyki i ortografii.