Uwaga, zebra! Kodeks drogowy przedszkolaka. Poziom 2

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Spółka z o.o. S.K.A.
youstyna

Teczki "Uwaga, zebra!" przygotowują dzieci do bezpiecznego poruszania się po drodze, ulicy czy chodniku. Zestaw zawiera dwa zeszyty aktywizujące z naklejkami: "Kodeks drogowy przedszkolaka" oraz "Księgę pojazdów", a także dwustronna planszę, której pierwsza część służy do aranżowania i omawiania różnych sytuacji na drodze, a druga to gra planszowa związana z zasadami ruchu drogowego....

Zestaw zawiera dwa zeszyty aktywizujące z naklejkami: "Kodeks drogowy przedszkolaka" oraz "Księgę pojazdów", a także dwustronna planszę, której pierwsza część służy do aranżowania i omawiania różnych sytuacji na drodze, a druga to gra planszowa związana z zasadami ruchu drogowego. Uzupełnieniem kompletu są wycinanki postaci, pojazdów czy sygnalizatorów świetlnych.
Zadania znakomite dla dzieci od piątego do ósmego roku życia.