Zgłosuj na książki roku 2017

Bolek i Lolek. Łowcy tajemnic

Wydawnictwo: Znak
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
youstyna

Bolek i Lolek przedstawiają kolorowe, rysunkowe zgadywanki, które pokocha każde dziecko. Rozwiązywanie łamigłówek na różnych poziomach trudności to prawdziwa frajda! Edukacyjna książeczka z zadaniami jest idealna, by zabrać ją w podróż lub bawić się nią w domu.

Razem z Bolkiem i Lolkiem:

ćwiczę spostrzegawczość,
uczę się liczyć,
rozróżniam kształty i kolory.

Nowe | 2016-10-28
Przeczytana: 24 września 2016

Każdy z nas zna dwóch niesfornych chłopców Bolka i Lolka. Ta ponadczasowa bajka zachwycała i nadal zachwyca dzieci i nieco starszych widzów. Kiedyś wychowali się na niej nasi rodzice, a dziadkowie kątem oka spoglądali na wyświetlacz telewizora, z ciekawością obserwując kolejne zmagania dwóch urwisów. Nasi ulubieni bohaterowie Bolek i Lolek na kartach książki Domowi odkrywcy kolejny raz wracają z zupełnie nowymi i szalonymi przygodami, a my dzięki nim ponownie możemy śmiać się z płatanych figli.

Dzisiaj polecam Wam sięgnąć po książkę Nowe przygody Bolka i Lolka. Domowi odkrywcy, autorstwa Leszka Talko. Do książki dołączona jest mniejsza książeczka edukacyjna Bolek i Lolek. Łowcy tajemnic, w opracowaniu Elżbiety Lekan. W środku tej drugiej znajdziecie zgadywanki różnego typu i o rozmaitym stopniu trudności. Ich rozwiązanie przyniesie dzieciakom wiele radości. Mogą dzięki niej ćwiczyć spostrzegawczość, rozróżniać kształty, kolory oraz uczą się liczyć. Nauka przez za zabawę to...

Na półkach