Relaksacja dla kobiet w ciąży

Wydawnictwo: Media Group Consulting
poradniki
youstyna

"Relaksacja dla kobiet w ciąży" jest profesjonalnym narzędziem psychologicznym przeznaczonym dla wszystkich oczekujących dziecka. Pomaga w utrzymaniu dobrego nastroju i pozytywnego nastawienia do ciąży, jak i samego porodu. Dzięki specjalnie dobranej treści, ułatwia zrelaksowanie organizmu zarówno matki, jak i dziecka. Regularnie stosowany daje doskonałe efekty przyczyniając się do utrzymania dobrej kondycji psychofizycznej.

Trening rekomendowany jest przez psychologów i lekarzy ginekologów do codziennego stosowania.