Elegie

Wydawnictwo: Virtualo
9788327201577
klasyka
youstyna

Niepowtarzalna kolekcja 2 600 tytułów z serii Klasyka Virtualo w formacie ePUB – najwygodniejszym na e-czytnik. Pliki ePUB od Virtualo są odczytywane przez 95% e-czytników dostępnych w Polsce. Klasyka Virtualo zawiera lektury szkolne, klasykę literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych...

Klasyka Virtualo zawiera lektury szkolne, klasykę literatury polskiej, europejskiej i amerykańskiej. Również miłośnicy filozofii, historii i literatury staropolskiej znajdą w niej wiele ciekawych tytułów.

Seria zawiera utwory najbardziej znanych pisarzy literatury światowej, jak również pozycje mniej znane, pióra pisarzy średniowiecznych, twórców z epoki renesansu i baroku począwszy od Balzaca, Dostojewskiego, Kafki czy Horacego, po Kipplinga, Jeffersona czy Prousta.

Format ePUB na e-czytniku to:

Idealny komfort czytania
Układ tekstu wygodny dla wzroku, dostosowujący się do ekranu
Możliwość wygodnego powiększania i pomniejszania czcionki
Łatwość wyszukiwania haseł

książek: 1974