Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 2. Kółko hiszpańskiego

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
przygodowa

Tornistry spakowane? Drżyjcie szkolne mury! Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza do szkoły!
Czy szkoła jest fajna? Co spodoba się Emi najbardziej - długa przerwa czy kółko hiszpańskiego? Posłuchajcie o tajemniczej historii zaginionej papugi Gaduły i Pani Glorii Carlos Flamenko, która po prostu uwielbia gadające ptaki!

lektor: Joanna Pach-Żbikowska
czas nagrania: 2 godz. 36 min

źródło opisu: sklep.bibliotekaakustyczna.pl

źródło okładki: sklep.bibliotekaakustyczna.pl

AnnaSikorska | 2017-07-25

Emi mieszkającą w domu Na Bateryjce poznałyśmy już około dwóch lat temu. Od tamtego czasu regularnie sięgamy po kolejne tomy. Seria o „Emi i Tajnym Klubie Superdziewczyn” doczekała się już dziewięciu tomów. Mimo przybywających książek ciągle wracamy do wcześniejszych opowieści o Emi. Tematyka książki jest nam bardzo bliska: przedszkolne i szkolne realia. Pisarka w doskonały sposób oddaje dziecięcy sposób patrzenia na rzeczywistość, próbę zrozumienia działań do rosłych.
Po pierwszym tomie „Emi i Tajnym Klubie Superdziewczyn” szybko sięgnęłyśmy po kolejny, zabierający nas w świat nowych przygód dziecięcych bohaterek. Założony w poprzednim tomie Tajny Klub Super Dziewczyn nie jest już taki tajny jaki miał być. Jednak główny cel pozostał bez zmian: poznawanie nowych osób, zabawa, podejmowanie wyzwań, rozwiązywanie zagadek. Zadaniem członkiń jest wyszukiwanie interesujących zajęć i bardzo dobrze im się to udaje. Przy okazji przyswajają sobie sporą dawkę wiedzy. Tom drugi zaczyna się z...

Dominika Lizak | 2018-06-14
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane