Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 2. Kółko hiszpańskiego

powieść przygodowa

Biblioteka Akustyczna
powieść przygodowa

Porównaj ceny i

Emi mieszkającą w domu Na Bateryjce poznałyśmy już około dwóch lat temu. Od tamtego czasu regularnie sięgamy po kolejne tomy. Seria o „Emi i Tajnym Klubie Superdziewczyn” doczekała się już dziewięciu tomów. Mimo przybywających książek ciągle wracamy do wcześniejszych opowieści o Emi. Tematyka książki jest nam bardzo bliska: przedszkolne i szkolne realia. Pisarka w doskonały...

• Z biblioteki