Zdrowe i domowe. Zabierz posiłek ze sobą

Wydawnictwo: Laurum
przepisy kulinarne, kuchnia
youstyna

Przepisy na dania do zabrania! Wystarczy fajne pudełeczko i smaczny pomysł, by móc zabrać ze sobą kawałek domowej kuchni i mieć energetyzujący posiłek w ciągu dnia. Nie muszą to być zawsze kanapki. Niezależnie od wieku, czy pracujemy, czy chodzimy do szkoły, większość czasu spędzamy poza domem. Jemy szybko, niedbale, bez zastanawiania się czy to nam służy, czy nie. A przecież posiłek w...

Przepisy na dania do zabrania!
Wystarczy fajne pudełeczko i smaczny pomysł, by móc zabrać ze sobą kawałek domowej kuchni i mieć energetyzujący posiłek w ciągu dnia. Nie muszą to być zawsze kanapki. Niezależnie od wieku, czy pracujemy, czy chodzimy do szkoły, większość czasu spędzamy poza domem. Jemy szybko, niedbale, bez zastanawiania się czy to nam służy, czy nie. A przecież posiłek w trakcie dnia może być wartościowym, domowym daniem lub pożywną przekąską. Czy to podczas dużej przerwy w szkole, czy w wolnej chwili w pracy, mamy czas na zjedzenie czegoś zdrowego, świeżego, z kolorowymi warzywami. Danie, które doda energii i siły, zapewni dobre samopoczucie. Weź ze sobą to, co chcesz zjeść. I to, co lubisz.

źródło opisu: www.laurum.pl/

źródło okładki: www.laurum.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!