Dom bez chemii : sprzątam, robię zapasy, dbam o zdrowie i urodę

Joanna Tołłoczko Wydawnictwo: Rea poradniki
Rea
poradniki
2017-01-01

Niestety sam tytuł jest wycelowany w ludzi którzy boją się tej magicznej "chemii" we wszystkich produktach. Książka jest marną kopią kilku anglojęzycznych blogów o podobnej tematyce. Listowanie produktów takich jak wodotlenek sodu czy amoniak ewidentnie odkrywa prawdziwe pochodzenie przepisów, ponieważ właśnie w USA takie rzeczy dostępne są w popularnych sklepach....

• 2018
  • Z biblioteki