Tappi. O tym, jak w Szepczącym Lesie zgubiły się trzy małe smoki

Seria: TAPPI
Wydawnictwo: Zielona Sowa
7 (13 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
BUKA

Stwórz swoją własną przygodę, decydując o tym co Tappi ma zrobić w każdym kolejnym rozdziale tej wspaniałej książki.
Pomórz Tappiemu i Chichotkowi odnaleźć trzy małe smoki!

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/o-tym-jak-w-szepczacym-l...(?)

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/o-tym-jak-w-szepczacym-l...»

Kropka27 | 2016-08-29

Cudowna, pełna niezwykłych przygód opowieść dla dzieci. Ten tom przygód wikinga Tappiego i jego przyjaciół jest wyjątkowy, bo to właśnie czytelnik może decydować jak ma przebiegać fabuła opowieści.

Na końcu każdego rozdziału mamy "drogowskaz decyzji", w zależności od tego którą ścieżkę wybierzemy, losy bohatera będą toczyć się według naszego "widzimisię".

Testowane na dzieciach, w mig "przepadają" w Szepczącym lesie i domagają się więcej :)

Zdecydowanie warto po nią sięgnąć i zafundować swoim maluchom mnóstwo zabawy, emocji i pozytywnych przeżyć.

Idealny "kąsek" na zajęcia z przedszkolakami. Na szczegółową recenzję zapraszam na mój blog:

Kolejna wspaniała nowość zawitała na półce mojego dziecka. Kolekcja książek o Tappim i jego przyjaciołach rośnie w oczach :) Cieszy mnie to ogromnie, bo to naprawdę wspaniały cykl, w którym jesteśmy zakochani po uszy! Każda kolejna książka cieszy nas jeszcze bardziej.

Z pewnością już zauważyliście jak uwielbiam Tappiego, moje dziecko zresztą podziela moje zdanie co do niego ;) Ale opowiadania o nim są naprawdę ciekawe więc kompletnie nie ma się czemu dziwić, że tak za nimi szalejemy. Tym bardziej, że są tak jakby trzy różne serie. Bohaterowie zawsze są Ci sami, jednak zawartość książek jest przedstawiona w każdej nieco inaczej. Nie ma szans na nudę przy takiej różnorodności ;)

Mamy na przykład grube książki z rozdziałami gdzie opowiadanie jest jedno, mamy cieńsze książki gdzie każdy rozdział to inna krótka historyjka o Tappim i przyjaciołach no i mamy takie książki jaką dzisiaj chciałabym Wam pokazać. Jest to mianowicie książka, w której mały czytelnik sam decyduje co będziemy...