Falling Completely

Wydawnictwo: Smashwords Edition
Falling Completely
angielski
Shinedown

MALIYA Falling in love is not for me. I don’t do relationships, they never end well. I don’t believe in fate, soul mates or happy, fairy tale endings. I’m definitely not a sweet little princess in search of her prince. I have a plan to follow and falling in love is not part of that plan. Nothing is going to change my mind. Not even a domineering, gorgeous, blue-eyed firefighter who seems to...

MALIYA

Falling in love is not for me. I don’t do relationships, they never end well.
I have a plan to follow and falling in love is not part of that plan.
Nothing is going to change my mind.
Not even a domineering, gorgeous, blue-eyed firefighter who seems to be everywhere I go.

CALEB

The moment I saw her, I knew.
I knew the funny, curvy, raven haired beauty was supposed to be mine.
She may not agree with me at the moment, but I’m a patient man.
I’m not afraid to play dirty to get what I want.
And I want Maliya Abbott.

When her sister decides to move from London, across the Atlantic Ocean to Starling Falls to run an estranged relative’s bakery, Maliya Abbott is pretty sure her sister has lost her ever-loving mind.

Not wanting to be separated from the only family she has left, Maliya goes with her, a move that was only supposed to last a year. After all, training to be a doctor at the same University her parents did had always been her goal.
What she hadn’t planned on, was meeting Caleb Jameson. A man who is adamant they are destined to be together. That would be great, if she actually believed in any of that crap.

She also hadn’t planned on his insane, lovable, meddling family trying to derail her plans.

Maliya is a smart girl. She knows what she wants and what she doesn’t want. She definitely wants to go to Oxford University and train to become a doctor. She definitely does NOT want anything to do with Caleb Jameson.

Now, if only she could get her stupid heart to listen to her head.

Authors Note: 18+ For mature readers only. Book contains graphic language, scenes of a very sexual nature, a dirty-talking and determined alpha male, a sassy and food obsessed heroine who talks to herself far too much, a cynical and suspicious geriatric aunt, a meddlesome family, some very unhelpful friends, a mind controlling goldfish and a possibly cannibalistic cat…

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/28528911-falling-completely

źródło okładki: https://mybooklatte.files.wordpress.com/2016/02/cy...»

Yhera | 2018-08-17
Przeczytana: 15 sierpnia 2018

Początkowe strony mnie zachwyciły. Wyraziści bohaterowie i dowcipne dialogi to jest to co lubię. I wszystko było świetnie do pierwszej sceny erotycznej. Zupełnie od czapy, nie przekonała mnie. Miałam wrażenie jakby wszystkie teksty i myśli Celeba i Maliya'i w trakcie takich scen, nie zgadzały się z ich charakterami. Prosta fabuła mi nie przeszkadza, ale już znikoma przyjemność z czytania scen erotycznych tak. Gdyby je wyciąć to byłoby całkiem znośnie (chociaż brak jakiejkolwiek akcji by się rzucał w oczy).

Angelika | 2018-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2018

Świetna książka, uwielbiam książki, gdzie jest duża rodzina, kochające się rodzeństwo, ale też droczące się ze sobą :) Mam nadzieję, że autorka wyda niedługo następne części, jestem ciekawa jak potoczą się losy innych z rodzeństwa. Jest tutaj dużo humoru, trochę dramatu a całość czyta się świetnie. Polecam

Melania1987 | 2018-03-04
Przeczytana: 04 marca 2018

super się czytało tą książkę o upartym strażaku i zadziornej pielęgniarce

Ewitka | 2017-07-19
Na półkach: Przeczytane, E-book, Romans, 2016
Przeczytana: 10 grudnia 2016

Opowieść o Maliyi i Celebie jest bardzo słodka, romantyczna, zabawna, ale troszeczkę mi się dłużyła. Kiedy Maliya, niedoszła pielęgniarka, przyjeżdża z Anglii do siostry, aby pomóc jej prowadzić piekarnię ciotki Trudy, nie zdaje sobie sprawy, ze już tu zostanie. Pewnego dnia pod piekarnią dochodzi do wypadku, Celeb, seksowny strażak, ratując dziecko spod kół samochodu, sam zostaje ranny i kiedy widzi Maliyę, wydaje mu sie, że jest w niebie i widzi anioła. Celeb ma bardzo odlotową rodzinkę, szczególnie ciotkę z wujkiem, nie brak tu humoru, wzruszeń i namiętności.

belli | 2016-09-18
Przeczytana: 13 września 2016

ksiązka urocza po prostu, główny bohater zachwycający swoja postawą, przekonaniem

k_a_s_i_a | 2016-09-06
Przeczytana: 01 września 2016

Świetna książka. Pełna humoru. Ciekawych zwrotów akcji. Autorka bardzo dobrze wykreowała bohaterów zarówno tych pierwszo jak i drugo planowych. Dzięki temu książką czyta się miło, lekko i przyjemnie. Z pewnością przeczytam kolejne tomy tej serii.

magpie101 | 2016-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2016

Ksiazka napisana z duzym poczuciem humoru, czyta sie lekko i przyjemnie.
Maliya 27 letnie kobieta przeprowadza sie tymczasowo z Abglii do Stanow Zjednoczonych chcac pomoc mlodszej siostrze. Mlodsza siostra z zawodu cukiernik przyjela za punt honoru zaopiekowac sie upadajaca piekarnia nieznanej ciotki staruszki.
Maliya poznaje rok starszego przystojnego strazaka Caleba, ktory od pierwszego spojrzenia wiedzial, ze to ona jest konieta, z ktora chce spedzic reszte zycia, jednak ona przyjechala tutaj tylko na rok i nie zamierza z nikim sie wiazac i nikogo pokochac.
Ona "ucieka", a on ja "goni", przez co mamy w ksiazce wiele zabawnych sytuacji :). Dodatkowo poznajemy jego 4 braci i siostre, ktorych nie mozna nie kochac, bardzo fajnie autorka opisala ich wszystkich. Ciotka Caleba i staruszka ciotka dziewczyny tez maja nie zle poczucie humoru.
Calosc jest bardzo zabawna ale nie brakuje tam milosci, namietnosci i cierpienia. Polecam przeczytac!

Ania | 2016-08-31

Książka jest rewelacyjna - już od samego początku mocno wciąga. Bohaterowie może i są nieco przerysowani, ale jak tu ich nie pokochać? :) Malyia i Caleb tworzą całkiem fajną, nietypową parkę :) ich wewnętrzne monologi sprawiały, że śmiałam się głośniej niż powinnam :) i może Malyia potrafiła mnie wkurzyć, to nie można nie polubić tak zwariowanej bohaterki :) jej interakcje z kotem i rybką były przezabawne :) Caleb rozwalił mnie swoją reakcją na "Króla Lwa" - dajcie Panu Oscara! :D cała rodzinka Jamesonów jest cudowna! Abbie trochę mnie przypomina z zachowania (co mnie przeraża! :P), Josh - jego komentarze i obrywanie co chwilę w głowę było komiczne, Jake był cichy, ale i tak nie mogę się doczekać jego opowieści :P no i bardzo chciałabym zobaczyć tatuaże Alexa :) wujostwo, a zwłaszcza ciotka Debbie - mistrzostwo świata :) moim cichym bohaterem, w którym już skrycie się kocham to Nate - mileczek, ale jak już on coś powie....:) podziwiam również Nikki, siostrę Lyii - niby nieśmiała,...

lulamae | 2016-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2016

Maliya Abott ma dwadzieścia siedem lat i wraz z siostrą przeprowadzą się do Starling Falls, aby poprowadzić piekarnię ciotki Trudy. Sama z zawodu jest pielęgniarką.
Celeb Jameson mieszka w Starling Falls od dwudziestu lat i jest porucznikiem miejscowej straży pożarnej. Chciałby się ustatkować, ale do tej pory nie spotkał odpowiedniej kobiety.
Pewnego dnia kiedy wybiera się do piekarni ciotki Trudy dochodzi do wypadku. Celeb ratując dziecko spod kół samochodu, sam zostaje rany. Na miejscu jest jednak pielęgniarka.

Czy to niebo? Skąd wziął się ten Anioł? I dlaczego Anioł jest tak piękny i pachnie wanilią? Czy w niebie można całować Anioły? Nie? Trudno, najwyżej narażę się Najwyższemu. - Tak można by z grubsza opisać początek tej znajomości. Gorący, cudowny Strażak i sarkastyczna Pielęgniarka. To nie powinno być nudne.

Ta książka to RE-WE-LA-CJA! Po prostu ją uwielbiam!
Uwielbiam bohaterów głównych - Maliyę i Celeba oraz całą zgraję postaci drugoplanowych (czyt. całą rodzinkę...

mania_kch | 2016-08-30
Na półkach: Przeczytane, 2016

Lekka, zabawna i mega bajeczna :)
Idealna na poprawę humoru :)