Falling Completely

Okładka książki Falling Completely Aidan Willows
Okładka książki Falling Completely
Aidan Willows Wydawnictwo: Smashwords Edition Cykl: Starling Falls (tom 01) literatura obyczajowa, romans
Starling Falls (tom 01)
Falling Completely
Smashwords Edition
2016-01-14
2016-01-14

Malia wyrusza wraz z siostrą By ratować rodzinną piekarnie. Nie spodziewa się że w dniu jej otwarcia będzie kucać nad rannym strażakiem który uratował dziecko i myśląc że jest aniołem całuje ją. Za kilka dni speszony strażak ,który umie zagadc do każdej dziewczyny staje murem naprzeciw pięknej Mali i nie może wykrztusić słowa. Zaprasza ją cudem na kolacje która da początek czemuś wspaniałemu. Gdy dwie przeznaczone sobie osoby końcu się spotkają, nic nie może stanąć im na przeszkodzie ku wspólnemu szczęściu. Bardzo gorąco polecam

Książka w stylu meh , niby początek ciekawy a potem ehh.

Książka w stylu meh , niby początek ciekawy a potem ehh.

Początkowe strony mnie zachwyciły. Wyraziści bohaterowie i dowcipne dialogi to jest to co lubię. I wszystko było świetnie do pierwszej sceny erotycznej. Zupełnie od czapy, nie przekonała mnie. Miałam wrażenie jakby wszystkie teksty i myśli Celeba i Maliya'i w trakcie takich scen, nie zgadzały się z ich charakterami. Prosta fabuła mi nie przeszkadza, ale już znikoma przyjemność z czytania scen erotycznych tak. Gdyby je wyciąć to byłoby całkiem znośnie (chociaż brak jakiejkolwiek akcji by się rzucał w oczy).

Świetna książka, uwielbiam książki, gdzie jest duża rodzina, kochające się rodzeństwo, ale też droczące się ze sobą :) Mam nadzieję, że autorka wyda niedługo następne części, jestem ciekawa jak potoczą się losy innych z rodzeństwa. Jest tutaj dużo humoru, trochę dramatu a całość czyta się świetnie. Polecam

Opowieść o Maliyi i Celebie jest bardzo słodka, romantyczna, zabawna, ale troszeczkę mi się dłużyła. Kiedy Maliya, niedoszła pielęgniarka, przyjeżdża z Anglii do siostry, aby pomóc jej prowadzić piekarnię ciotki Trudy, nie zdaje sobie sprawy, ze już tu zostanie. Pewnego dnia pod piekarnią dochodzi do wypadku, Celeb, seksowny strażak, ratując dziecko spod kół samochodu, sam zostaje ranny i kiedy widzi Maliyę, wydaje mu sie, że jest w niebie i widzi anioła. Celeb ma bardzo odlotową rodzinkę, szczególnie ciotkę z wujkiem, nie brak tu humoru, wzruszeń i namiętności.

ksiązka urocza po prostu, główny bohater zachwycający swoja postawą, przekonaniem

Ksiazka napisana z duzym poczuciem humoru, czyta sie lekko i przyjemnie.
Maliya 27 letnie kobieta przeprowadza sie tymczasowo z Abglii do Stanow Zjednoczonych chcac pomoc mlodszej siostrze. Mlodsza siostra z zawodu cukiernik przyjela za punt honoru zaopiekowac sie upadajaca piekarnia nieznanej ciotki staruszki.
Maliya poznaje rok starszego przystojnego strazaka Caleba, ktory od pierwszego spojrzenia wiedzial, ze to ona jest konieta, z ktora chce spedzic reszte zycia, jednak ona przyjechala tutaj tylko na rok i nie zamierza z nikim sie wiazac i nikogo pokochac.
Ona "ucieka", a on ja "goni", przez co mamy w ksiazce wiele zabawnych sytuacji :). Dodatkowo poznajemy jego 4 braci i siostre, ktorych nie mozna nie kochac, bardzo fajnie autorka opisala ich wszystkich. Ciotka Caleba i staruszka ciotka dziewczyny tez maja nie zle poczucie humoru.
Calosc jest bardzo zabawna ale nie brakuje tam milosci, namietnosci i cierpienia. Polecam przeczytac!

Ksiazka napisana z duzym poczuciem humoru, czyta sie lekko i przyjemnie.
Maliya poznaje rok starszego przystojnego strazaka Caleba,...

Świetna książka. Pełna humoru. Ciekawych zwrotów akcji. Autorka bardzo dobrze wykreowała bohaterów zarówno tych pierwszo jak i drugo planowych. Dzięki temu książką czyta się miło, lekko i przyjemnie. Z pewnością przeczytam kolejne tomy tej serii.

super się czytało tą książkę o upartym strażaku i zadziornej pielęgniarce

super się czytało tą książkę o upartym strażaku i zadziornej pielęgniarce