Przechwalaki

Seria: HUMORKI
Wydawnictwo: Kocur Bury
HUMORKI, OPOWIADANIE

Czy wiesz co może być powodem do przechwałek? Dla Przechwalaków dosłownie wszystko! Chcesz się przekonać? Zajrzyj na piknik rodzinny do szkoły „Skrzydła u Ramion”.

Książeczka z serii HUMORKI. Seria prezentuje zabawne opowieści o mieszkańcach miasteczka Humorki. W każdej książeczce dowcipnie przedstawiamy szczególny typ charakteru naszych bohaterów. W tej książeczce spotkasz rodzinę Przechwalaków.

źródło opisu: http://kocurbury.pl/produkt/przechwalaki-2/

źródło okładki: http://kocurbury.pl/produkt/przechwalaki-2/

Ida | 2017-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2017

Świetny przykład książki, z której mogą skorzystać i dzieci i dorośli. Czyż nie zdarza się spotykać takich Przechwalaków w naszym życiu, zwłaszcza w ostatnich latach, kiedy rozwarstwienie społeczno-finansowe tak bardzo wkrada się w codzienność. Różnice są widoczne, a czasem i podkreślane przez Przechwalaków. Zresztą przechwalać można się na każdy temat, tak też robią to bohaterowie tej książki.

A jak to wygląda tak z zewnątrz, warto przeczytać i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nam się też czasem nie przydarza być takim Przechwalakiem - na jakikolwiek temat.. ;)
Trochę mało skuteczny wydaje mi sposób, w jaki Przechwalaki uczą się nowych zachowań, ale może lepszy trudno było znaleźć. W każdym razie życiowy nie był, a śmieszny i owszem :)

malewielkieksiazki.blogspot.com/

Łucja | 2016-11-15
Przeczytana: 01 listopada 2016

Cała seria HUMORKI napisana z dużą dawką humoru, zaciekawi nawet najbardziej opornych młodych czytelników. Polecam!!!