Opowieści mórz popołudniowych. Ciąg dalszy. Statek Spokojnej Starości

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Finna
MuMin84

Od autora: "Statek Spokojnej Starości jest trzecią z kolei opowieścią o przygodach polskich marynarzy na statkach obcych bander. ?Opowieści Mórz popołudniowych ? nie są pamiętnikiem, bo nie chodziło mi w nich o opisanie wyłącznie moich losów ale chciałem przedstawić czytelnikom klimat pracy polskich marynarzy na statkach obcych bander. A temat ten ? o ile się orientuję ? jest bardzo słabo...

Od autora:

"Statek Spokojnej Starości jest trzecią z kolei opowieścią o przygodach polskich marynarzy na statkach obcych bander. ?Opowieści Mórz popołudniowych ? nie są pamiętnikiem, bo nie chodziło mi w nich o opisanie wyłącznie moich losów ale chciałem przedstawić czytelnikom klimat pracy polskich marynarzy na statkach obcych bander. A temat ten ? o ile się orientuję ? jest bardzo słabo znany w naszym kraju."

Andrzej Perepeczko

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza FINNA, 2010

źródło okładki: http://www.finna.com.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!