horror

Sądzicie, że lustra to tylko powierzchnie odbijające wizerunek naszego świata? Sądzicie, że przeglądając się w nich każdego ranka jesteście zupełnie bezpieczni? Po antologii "Szlakiem odmieńców", zapraszamy do przeczytania kolejnego zbioru przerażających opowiadań pt. "Lustra zbrodni". Oto do pobrania, całkiem świeżutka i nietuzinkowa antologia z tytułowymi lustrami w roli głównej. I to...

I to całkowicie za darmo!

Wydaniu patronują: Magazyn Histeria, Horror Masakra, Kostnica, Misterium Grozy, Horror News i Okiem na Horror

Autorzy: Sandra Gatt Osińska, Flora Woźnica, Krzysztof Haczyński, Piotr Ferens, Maciej Szymczak

źródło opisu: http://www.beezar.pl/ksiazki/lustra-zbrodni

źródło okładki: http://www.beezar.pl/ksiazki/lustra-zbrodni

kondzix666 | 2017-08-27

Dobra antologia na odpoczynek od długich powieści. Autorzy przenoszą nas czasami do innych światów lub częstują nas gore. Najlepsze opowiadania według mnie to Szklana Przyszłość Flory Woźnicy i Gość Niedzielny Macieja Szymczaka.

Elrenn | 2017-08-27
Lovecraftxx | 2016-09-10