Shade's Fall

Cykl: The Last Riders (tom 4)
Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC
9780692200018
angielski
Agnieszka

Shade is everything Lily doesn't want in a man. He's rude, obnoxious and he's definitely not a cowboy. The tattooed enforcer for The Last Riders is a mystery Lily doesn't want to solve. He's too much for her to handle, especially with the nightmares from her past constantly threatening her sanity. Lily is everything Shade wants in a woman. She's sweet, kind and submissive. When she discovers...

Lily is everything Shade wants in a woman. She's sweet, kind and submissive. When she discovers the truth about The Last Riders, it threatens to tear apart every relationship within the club. Her rebellion causes the predatory instincts to rise in the ex Navy SEAL sniper.

When The Last Riders are threatened by another motorcycle club just as determined to claim Lily, Shade is her only hope of surviving the approaching confrontation. Could their passion be Shade's downfall?

źródło opisu: https://www.jamiebegley.net/shade-s-fall

źródło okładki: https://www.jamiebegley.net/shade-s-fall

KailaaMoor | 2019-04-09
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 09 kwietnia 2019

Kolejny dzień i kolejny tom o The Last Riders pochłonięty.
OSTRZEGAM - to uzależnia. Tak bardzo polubiłam bohaterów, że ciężko oderwać mi się od ich losów, bo wciąż chcę więcej!
Historia Lily i Shada jest inna niż poprzednie części. Mamy tu do czynienia z kobietą walczącą z demonami przeszłości, mężczyzną, który niczego się nie boi i masą akcji związanej z: porwaniami, próbami morderstwa, atakami szału, powrotami do przeszłości.
Działo się bardzo, bardzo wiele.
Lily poznajemy już w poprzednich częściach, ale to właśni tutaj mamy jej pełniejszy obraz. Prawdę mówiąc domyślam się, że po tej części można ją pokochać, albo znielubić. Można ocenić ją jako bezbarwną, zagubioną i zbyt zastraszoną, ale można też przemyśleć, jak czuła się ta zraniona duszyczka.
Shade okazuje się być wspaniałym człowiekiem. Może i jest wymagający, ale... Jest dojrzały. Każdym swoim zachowaniem pragnie pomóc Lily. Spodobało mi się to jak trafnie potrafi rozszyfrować stany dziewczyny, by ją ogarnąć. Jego...

Lewitująca | 2018-11-26

Bardzo romantyczna opowieść o tym jak to mężczyzna kochał kobietę. Do tego trzeba dodać, że ten mężczyzna jest wyjątkowy. Brak sumienia, brak emocji. Kobieta zaś to same emocje. I tak przyciągają się przeciwieństwa...

Daria | 2018-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2018

Ta część do tej pory była chyba najdelikatniejsza ze wszystkich. Szade był wrażliwy, troskliwy i kochający . Dążył do tego żeby rozkochac w sobie Lily. Był w tym cierpliwy i nawet w pewnym sensie delikatny.
Schemat taki sam jak w poprzednich częściach ale czytało się o niebo lepiej. Dużo się wyjaśniło i w sumie na tej części bym zakończyła... Jednak znowu ciekawość mnie będzie pewnie zżerac i zacznę czytać dalej.

Larinae | 2018-10-18

Nie wiem, kto powiedział mi, że z kolejnymi tomami jest coraz lepiej, ale miał cholerną rację.
Długo męczyłam się przez dwa pierwsze tomy i nawet część z Knox'em nieco mnie irytowała, ale już widzę, że Bóg zaplanował dla mnie nagrodę w postaci tej książki.
Przeczytałam też już kolejny tom o Cashu i szczerze mogę powiedzieć, że znajdują się one w czołówce (szczególnie właśnie TEN!) książek o MC, które miałam w łapkach.
Dlaczego? Bo wszystko wydaje się głębsze niż było przez ostatnie trzy części. Naprawdę. I sama postać Lily była świetnie wykreowana już od początku serii, a Shade zawsze mnie interesował. I co wyszło z tego połączenia?
Naprawdę dobra książka.
Polecam bardzo wszystkim, który mieli do czynienia z tą serią.

Natalia86 | 2018-09-29
Przeczytana: 29 września 2018

Lily jest jak dziecko, a nie jak dorosła kobieta. Dużo przeszła, ale to nie powód do takiego zachowania. Jest idealna uległą zabaweczą dla Shade'a. Shade... nie potrafię go polubić, chociaż i tak wolę go od Lily. Zero szacunku dla kobiet.

tylkojego095 | 2018-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2018

Nareszcie się doczekałam Pana Apodyktycznego, który się NIE dzieli:)
Ahh.. szkoda tylko, że tak mało było jego myśli na niektóre sytuacje;D
Chciałabym wiedzieć co mu po głowie chodziło, gdy Lily płaciła za motocyklistów, lub jak została złapana za tyłek, i jak dawała buziaki w policzek:)))
Inna od poprzedniczek, ale również zupełnie inne podejście od początku miał Shade co wcale nie znaczy, że gorsze:D
Troszkę zabrakło mi akcji, ale mimo wszystko bardzo mi się podobała ta część:D
Polecam!

jola79 | 2018-05-10

Kolejna część o grupie motocyklistów. Tym razem Shade pokazuje nam swoje oblicze.

qqqaniaqqq | 2018-02-05
Przeczytana: 04 lutego 2018

słodkie

maggnolia | 2017-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2017

Moja ulubiona część w tej chwili gdyż zaczynam Casha Fight kolejnego członka Last Riders. Ta część to coś niesamowitego i niebotycznie śnieżnego co połączyło Lily i Shade. Jestem uwiedziona na wieki,oszołomiona , omamiona i oczarowana. Historia na zawsze zostanie ze mną.

skorupka | 2017-09-13
Na półkach: Przeczytane, Jest

Oj, ta część była NAJLEPSZA!!!!!!! Po pierwsze jest dużo dłuższa, niż poprzednie, poza tym dotyczy Lilly i Shadea :D Niesamowite, że Shadea tak długo czekał na Lilly, i że mimo, że "grzmocił" wcześniej wszystkie dziewczyny w klubie na prawo i lewo, to po tym jak Lilly została ranna, nie miał już nikogo …. słodziak:):). A to co Lilly przeżyła w dzieciństwie …. śmierć jej matki to było dla tej suki za mało!!!!
SZKODA, ŻE NIE MA TAKICH MĘŻCZYZN JAK SHADE!!!!!!!!!!!!!!!!!
POLECAM!!! Choć na pewno nie wszystkim!!!