Deadman Wonderland #12

Tłumaczenie: Magdalena Rokita
Cykl: Deadman Wonderland (tom 12)
Wydawnictwo: Waneko
komiksy
maneki_neko

Senjiemu w ostatniej chwili udaje się uratować Gantę przed śmiercią. Obaj stają do walki z Przedrzeźniaczem.

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.com.pl/

Wkp | 2018-04-12
Przeczytana: 07 kwietnia 2018

CEL W ŻYCIU

To już przedostatni tom „Deadman Wonderland”. Jak się można było spodziewać, tempo nie zwalania ani na moment, walki nie ustają, a i nie zabrakło kilku intrygujących momentów. Całość nie przestaje więc dostarczać znakomitej zabawy, do jakiej na s przyzwyczaiła, a przy okazji nie traci także nic ze swojego klimatu.

Ganta starł się z Hagire. Walka nie szła mu najlepiej, ale oto pojawił się Senji. Teraz obaj stają do pojedynku z potężnym i szalonym wrogiem. Chłopak stara się zwyciężyć używając swoich niezwykłych zdolności, jednakże te powodują u niego coraz gorsze problemy ze zdrowiem. Starcie udaje się zakończyć połowicznym zwycięstwem, niemniej Ganta znajduje się w coraz gorszym stanie i wszystko wskazuje na to, że może stracić kontrolę nad swoim ciałem. Nie zamierza jednak się poddać i jako klucz do Mother Goose, chce użyć systemu, by pomóc Shiro. Tylko czy jej w ogóle jeszcze da się pomóc? I czego tak naprawdę pragnie dziewczyna?
Tymczasem Yosuga zdradza drużynę...