Rise & Fall of a Yummy Mummy

Wydawnictwo: Little, Brown
angielski

Agnieszka-tu-mieszka | 2015-06-28

Zaintrygował mnie tytuł książki, i chociaż okładka wydała się dość "tania", to jednak skusiłam się do przeczytania. Nie żałuję. Fajna książka dla wszystkich młodych mam albo dla tych co planują nimi zostać. Bo to właśnie o perypetiach młodej, niedoświadczonej mamy opowiada ta pozycja. Być może kiedyś kobiety nie miały takich problemów jak teraz, (myślę, że niektóre dotychczas nie mają ich)po urodzeniu dziecka, ale większość z tym się zmaga. Myślę, że większość kobiet chce wrócić do poprzedniej sylwetki, do życia towarzyskiego, włożyć ubrania przed porodowe i cieszyć się życiem jak inni, a nie czuć sie poza marginesem normalnego życia. I o tym wszystkim właśnie w tej książce. O zmaganiach młodej mamy.

Olqa | 2016-02-19
Przeczytana: 23 lutego 2016

Brak wzlotów, sporo upadków...

Karina | 2015-12-03
Przeczytana: kwiecień 2015

Bardzo zabawna i jakże prawdziwa książka. Trafnie oddaje uczucia i przemyślenia kobiet, które trochę za bardzo zatraciły się w macierzyństwie i po miesiącach "letargu" postanowiły się obudzić.

MadameShepard | 2014-02-19

Uważam, że drukowanie takich pretensjonalnych głupot to strata papieru. Nie wiem, kto jest odbiorcą takiej "literatury" i chyba nie chcę wiedzieć.

adorable | 2011-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2011

Książka bardzo zabawna, ciepła, ukazująca perypetie młodej mamy, która musi zmagać się z wieloma problemami.

aggy18 | 2015-10-24

Nie wymaga specjalnego wysiłku, bliska sercu świeżo upieczonych mam, ale mimo to słaba...

Alicja | 2011-10-01
Przeczytana: 10 października 2011

Trochę takie czytadło, ale nieźle się czytało.

koorkowa | 2015-03-27
Przeczytana: 2013 rok

Prześmieszna opowieść o kobiecie, żonie i wkrótce już i matce. Wchłonęłam tę książkę jednym tchem, nie raz pod nosem się uśmiechnęłam ale i nie mogłam się od tej książki odciągnąć, a jak nie czytałam, myślałam o niej, co będzie dalej?
Polecam, lekka lektura, szybko się czyta i zabawna :)

hmich | 2017-01-02
Kinga | 2016-11-23