Trzecia strona medalu

Okładka książki Trzecia strona medalu Marian Keyes
Okładka książki Trzecia strona medalu
Marian Keyes Wydawnictwo: Świat Książki literatura obyczajowa, romans
The other side of the story
Świat Książki
2007-01-01
2007-01-01
2004-01-01

Całkiem ciekawa i zgrabnie skonstruowana powieść na poprawę nastroju.

Całkiem ciekawa i zgrabnie skonstruowana powieść na poprawę nastroju.

Zachęcona hasłem na okładce, że to lepsze niż Briget J. postanowiłam, że przeczytam. Część pierwsza "Gemma" strasznie mnie wynudziła. Czytałam chyba na 3 podejścia. Nie wiedziałam, że będą inne bohaterki, więc zdziwiłam się kiedy kolejny rozdział brzmiał "Jojo" i tu było ciekawiej. Perypetie "Lilly" również były całkiem niezłe, chociaż irytowała mnie jej naiwność i niezaradność. Podsumowując książka za długa, nierówna. Najciekawsza Jojo, potem Lilly a na końcu Gemma.

Przyjemna książka na gorszy nastrój ;)

Przyjemna książka na gorszy nastrój ;)

Najlepsza książka na nie najlepszy okres w życiu. Wiele razy rozśmieszyła mnie do łez a to wszystko dzięki trzem postaciom, kobietom, które swoimi przemyśleniami, dialogami i zabawnymi życiowymi sytuacjami potrafiły wywołać uśmiech na mojej twarzy. Wszystkie trzy inne choć pod pewnymi względami takie same. Najbardziej polubiłam Gemme i Jojo, bo były pewnego rodzaju silnymi i niezależnymi kobietami irytowała mnie trochę Lily. Oprócz tego, że ukradła przyjaciółce faceta była jeszcze niezdecydowana i lubiła obarczać winą innych. Książka genialna choć w pewnym momencie bałam się, że zakończenia będą smutne dla wszystkich trzech pań.

Zanudziłam sie kompletnie po 26 stronach i odpuściłam. Chyba książka nie dla mnie po prostu.

Lekka, przyjemna lektura, dobra na relaks pod koniec wyczerpującego dnia.

Lekka, przyjemna lektura, dobra na relaks pod koniec wyczerpującego dnia.

Przy tej książce śmiałam się do łez i płakałam jak dziecko - śmiesznie ale wczułam się bardzo w tą książkę, cieszę się, że wpadła w moje ręce nauczyła mnie jednej rzeczy a właściwie otworzyła mi oczy ...

Przyjemna, bardzo przyjemna. W pewnym momencie koszmarnie mi się dłużyła i nawet chciałam ją odłożyć, ale się powstrzymałam (byłaby to trzecia z rzędu odłożona książka!) i w sumie się cieszę.
Splatające się losy trzech bohaterek, odpowiednio wykreowane postaci (uwielbiam Emę!),cukierkowe, acz nieprzesadnie, zakończenie. Przyjemna kobieca lektura.

Takie ot, czytadło. Ale miłe :)

Takie ot, czytadło. Ale miłe :)

Lekka, miła i przyjemna, szybko się czyta, momentami bawi :)

Lekka, miła i przyjemna, szybko się czyta, momentami bawi :)

• 2015
  • Wymienię

Dodaj cytat z książki Trzecia strona medalu