Wzloty i upadki Super Mamy

literatura piękna
978-83-89933-75-1
Monika Zarzycka
macierzyństwo rodzina

"Wzloty i upadki Super Mamy" trafiają na moją półkę książek, które mocno wpływają na moje emocje. Pierwsza połowa książki ciągle mnie denerwowała i czasami nudziła, druga połowa była kulminacją opowieści o głównej bohaterce i zadziałał tu na mnie mechanizm czytania z pytaniem "jak to się skończy?" w głowie.

Polly Williams opowiada historię młodej mamy Amy Crane. Kobieta...

Brak wzlotów, sporo upadków...

Bardzo zabawna i jakże prawdziwa książka. Trafnie oddaje uczucia i przemyślenia kobiet, które trochę za bardzo zatraciły się w macierzyństwie i po miesiącach "letargu" postanowiły się obudzić.

Nie wymaga specjalnego wysiłku, bliska sercu świeżo upieczonych mam, ale mimo to słaba...

Zaintrygował mnie tytuł książki, i chociaż okładka wydała się dość "tania", to jednak skusiłam się do przeczytania. Nie żałuję. Fajna książka dla wszystkich młodych mam albo dla tych co planują nimi zostać. Bo to właśnie o perypetiach młodej, niedoświadczonej mamy opowiada ta pozycja. Być może kiedyś kobiety nie miały takich problemów jak teraz, (myślę, że niektóre...

Prześmieszna opowieść o kobiecie, żonie i wkrótce już i matce. Wchłonęłam tę książkę jednym tchem, nie raz pod nosem się uśmiechnęłam ale i nie mogłam się od tej książki odciągnąć, a jak nie czytałam, myślałam o niej, co będzie dalej?
Polecam, lekka lektura, szybko się czyta i zabawna :)

Uważam, że drukowanie takich pretensjonalnych głupot to strata papieru. Nie wiem, kto jest odbiorcą takiej "literatury" i chyba nie chcę wiedzieć.

Trochę takie czytadło, ale nieźle się czytało.

Książka bardzo zabawna, ciepła, ukazująca perypetie młodej mamy, która musi zmagać się z wieloma problemami.

• 2013
  • Bardzo chcę mieć.../Przygarnę...
  • Sprzedam ew. wymienię
  • 52 Book Challenge 2018