Wzloty i upadki Super Mamy

The Rise and Fall of Yummy Mummy
978-83-89933-75-1
macierzyństwo, rodzina,
Ewa

Amy Crane przechodzi kryzys. Sześć miesięcy po urodzeniu dziecka nadal wygląda, jakby była w ciąży. Nie pamięta, kiedy ostatni raz depilowała nogi, ani kiedy miała orgazm. Macierzyństwo przypomniało jej o własnym, niezbyt szczęśliwym dzieciństwie. Do tego podejrzewa, że jej chłopak ją zdradza. Wtedy pojawia się Alice, niedościgniona super mama, która podejmuje się misji przemiany ciała i...

Macierzyństwo przypomniało jej o własnym, niezbyt szczęśliwym dzieciństwie. Do tego podejrzewa, że jej chłopak ją zdradza. Wtedy pojawia się Alice, niedościgniona super mama, która podejmuje się misji przemiany ciała i ducha Amy. Amy zamienia wkładki laktacyjne na botoks, z długiej drzemki budzi się jej libido i sprawy komplikują się coraz bardziej...

Dowcipna, ciepła opowieść, która trafi do serca każdego, kto wie, że macierzyństwo nie jest takie proste, jak twierdzą gwiazdy z pierwszych stron gazet.
(opis z okładki)

Agnieszka-tu-mieszka | 2015-06-28

Zaintrygował mnie tytuł książki, i chociaż okładka wydała się dość "tania", to jednak skusiłam się do przeczytania. Nie żałuję. Fajna książka dla wszystkich młodych mam albo dla tych co planują nimi zostać. Bo to właśnie o perypetiach młodej, niedoświadczonej mamy opowiada ta pozycja. Być może kiedyś kobiety nie miały takich problemów jak teraz, (myślę, że niektóre dotychczas nie mają ich)po urodzeniu dziecka, ale większość z tym się zmaga. Myślę, że większość kobiet chce wrócić do poprzedniej sylwetki, do życia towarzyskiego, włożyć ubrania przed porodowe i cieszyć się życiem jak inni, a nie czuć sie poza marginesem normalnego życia. I o tym wszystkim właśnie w tej książce. O zmaganiach młodej mamy.

Olqa | 2016-02-19
Przeczytana: 23 lutego 2016

Brak wzlotów, sporo upadków...

Karina | 2015-12-03
Przeczytana: kwiecień 2015

Bardzo zabawna i jakże prawdziwa książka. Trafnie oddaje uczucia i przemyślenia kobiet, które trochę za bardzo zatraciły się w macierzyństwie i po miesiącach "letargu" postanowiły się obudzić.

adorable | 2011-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2011

Książka bardzo zabawna, ciepła, ukazująca perypetie młodej mamy, która musi zmagać się z wieloma problemami.

aggy18 | 2015-10-24

Nie wymaga specjalnego wysiłku, bliska sercu świeżo upieczonych mam, ale mimo to słaba...

Alicja | 2011-10-01
Przeczytana: 10 października 2011

Trochę takie czytadło, ale nieźle się czytało.

koorkowa | 2015-03-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2013 rok

Prześmieszna opowieść o kobiecie, żonie i wkrótce już i matce. Wchłonęłam tę książkę jednym tchem, nie raz pod nosem się uśmiechnęłam ale i nie mogłam się od tej książki odciągnąć, a jak nie czytałam, myślałam o niej, co będzie dalej?
Polecam, lekka lektura, szybko się czyta i zabawna :)

MadameShepard | 2014-02-19

Uważam, że drukowanie takich pretensjonalnych głupot to strata papieru. Nie wiem, kto jest odbiorcą takiej "literatury" i chyba nie chcę wiedzieć.

Bożena | 2016-09-08
Magdalena | 2016-02-08