Saga. Tom Czwarty

9788361319672
fantasy, s-f
komiksy
danijel

Bohaterowie odwiedzają nowy, dziwny świat i napotykają nowych przeciwników, mała Hazel zaczyna chodzić, a jej prześladowani przez los rodzice, Marko i Alana, z trudem sami utrzymują się na nogach.

źródło opisu: Mucha Comics 2016

źródło okładki: http://muchacomics.com/

Kubencjusz_Ziegler | 2018-10-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiks

Część czwarta wciąż na poziomie.

Ghus to chyba najbardziej słodki bohater komiksowy jakiego znam. Można się z nim rozmarzyć przy rozmowie o morsach.

ŁUKASZ | 2018-02-26

Tendencja sinusoidalna utrzymana. Znów tom lepszy niż poprzedni i jeden bardzo ciekawy wątek, który mam nadzieję zostanie pociągnięty dłużej niż przez dwa tomy.
Mimo wszystko czegoś mi w tej serii wciąż brakuje. Nie mogę utożsamić się z żadnym z bohaterów. Mam wrażenie, że jest to celowy zabieg twórców, który mi nie do końca pasuje, lubię komuś pokibicować, a tu nie ma takiej postaci (poza narratorką, która z uwagi na swój wiek nie zdążyła zrazić do siebie czytelnika). Reasumując fabularnie Tarantino, emocjonalnie Almodovar.

PolishPopkulturę | 2016-05-27
Przeczytana: 27 maja 2016

Cały wątek z tym kosmicznym programem telewizyjnym jest bardzo, ale to bardzo naciągany, jednak nie zmienia to faktu, że Saga to wciąż jedna z najlepszych serii komiksowych ostatnich lat. W postaciach napisanych przez Briana K. Vaughana po prostu nie da się nie zakochać. Polecam z całego serducha.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

kendo777 | 2016-07-27
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 27 lipca 2016

Sprawnie opowiedziana historia, której każdy zeszyt kończy się cliffhangerem - takie proste, a jakże skuteczne. Wulgarne, lewackie, ale szczere. Wchodzi jak naleśniki z dżemem truskawkowym i kawusia po dwunastu godzinach pracy na polu w Galicji pod rządami Habsburgów.

smotex | 2017-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2017

seks i narkotyki. niewiele się dzieje, ale końcówka obiecująca!

czechu | 2016-05-03

To dobra seria, ciekawie napisana i narysowana. ALE ta część jest słabsza niż pozostałe, mam nadzieję, że to tylko chwilowa zadyszka i następna będzie na wyższym poziomie.

Luc | 2019-06-13
Przeczytana: 11 czerwca 2019