De Niro

Człowiek

źródło okładki: http://s.znak.com.pl/files/covers/card/b3/T171264.jpg

HungryForMore | 2018-08-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2018

Bardzo solidne opracowanie. Książka szczególnie warta uwagi dla osób interesujących się aktorstwem, czy filmem w ogóle. Nie polecam tym, którzy szukają anegdot, plotek i ciekawostek z życia prywatnego Roberta De Niro, bo się zawiodą.

peppe | 2018-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2018

Wydaje się kompleksowa, wyczerpująca

ReadyFreddie | 2017-12-28

Facet dorwał się do paru prywatnych notatek oraz publicznych recenzji filmowych i robi z tego książkę...

Roksana Goly | 2017-11-27
Przeczytana: 2017 rok

Jedna z gorszych biografii jakie przeczytałam. Za dużo uwagi poświecono opisom filmów De Niro, za mało "smaczków" z życia prywatnego.

Chitatel | 2017-10-15
Przeczytana: 16 października 2017

Porazka!!!

Przejebysław | 2017-02-25
Przeczytana: 21 lutego 2017

Gdy sięgam po biografię, to najczęściej z nadzieją, że przeczytam w niej ciekawe anegdoty. W tej nieautoryzowanej biografii jest ich jak na lekarstwo. Czyta się ją dobrze, ale dla nie była nużąca. Obfituje bowiem w streszczenia filmów i przypomina zapiski księgowego. Jeżeli kogoś interesuje ile dany film z De Niro zarobił, ile kosztował, albo ile aktor zapłacił za remont nieruchomości itp., itd. to jest to lektura dla niego.