Książka Roku 2018

David Beckham

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Bykovsky

David Beckham to jedna z największych ikon futbolu. W maju 2013 roku zakończył trwającą dwie dekady karierę, podczas której miał okazję grać w barwach Manchesteru United, Realu Madrid, Los Angeles Galaxy, AC Milan i Paris Saint-Germain. Zagrał w stu piętnastu meczach reprezentacji Anglii, co jest rekordem wśród angielskich piłkarzy, a w pięćdziesięciu ośmiu z nich nosił opaskę kapitana. Jego...

Jego barwne sportowe losy pełne były pięknych i ważnych bramek oraz wielkich sukcesów na całym świecie. Choć zdarzały się również okazjonalne spadki formy i rozczarowania, nie przeszkodziły mu one w zdobyciu ogromnej popularności zarówno w piłce nożnej, jak i show-biznesie.

W tej wyjątkowej książce przedstawia sto pięćdziesiąt ulubionych zdjęć, które uwieczniły najważniejsze momenty jego kariery.

źródło opisu: http://www.empik.com/david-beckham-beckham-david,p1102188104,ksiazka-p

źródło okładki: amazon.com

Radosław Gabinek | 2015-08-17
Na półkach: Przeczytane, E-booki
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Lekko , łatwo i przyjemnie o jednym z moich idoli z dzieciństwa i czasów młodości. Przede wszystkim jednak za krótko. Tak naprawdę znajduje się tu tylko kilka, faktów, przemyśleń i sporo zdjęć. Niewiem co było powodem powstania tej książki, ale mam odczucie jak gdyby powstała ona przy okazji. Fajnie się ją czyta jako przerywnik, ale rozbudziła tylko moją ciekawość i muszę poszukać obszerniejszej pozycji na temat Davida Beckhama.

Paweł Paczocha | 2018-10-13
Przeczytana: 13 października 2018

Pięknie ilustrowana autobiografia jednego z najpopularniejszych piłkarzy mijającego już pokolenia. Choć to w gruncie rzeczy album okraszony podpisami, to jednak położony jest nacisk na kluczowe dla Beckhama momenty, o których rozpisuje się dłużej, jak feralna czerwona kartka przeciwko Argentynie, czy też rewanż na Albicelestes cztery lata później.

FCBTVpl | 2018-02-01

Becks już wcześniej napisał swoją autobiografię, która wyszła nakładem wydawnictwa Sine Qua Non.

W związku z tym Anglik nie chciał pisać kolejnej książki, dlatego postanowił przyjrzeć się kilku zdjęciom ze swojej kariery i opowiedzieć co w danych momentach czuł i przeżywał.

Wspominając te chwile, zdał sobie sprawę, że jego kariera nie była nudna. Piłkarz pisze, że praca nad albumem sprawiła mu wielką przyjemność i ma nadzieje, że czytelnikowi również się spodoba.

Myślę, że tak właśnie jest. W albumie znajdziemy wiele bardzo ciekawych ujęć, nie tylko kolorowych, ale i czarno-białych, na których kolorem zaznaczono na przykład piłkarza bądź czerwoną kartkę, dzięki czemu wiadomo na czym się najbardziej skupić. Poza tym daje to niezwykły efekt.

Większość opisywanych wydarzeń dotyczy Manchesteru United, chodź nie ma w albumie ani słowa o tym, jak Ferguson kopnął but, który wylądował na jego łuku brwiowym, a szkoda. Jednak znajdziemy także zdjęcia z okresu Realu, Milanu, LA Galaxy czy...

wCzepkuUrodzona | 2018-12-29
Przeczytana: 01 kwietnia 2017

Pięknie ilustrowana książka z kilkoma szczegółami z życia Davida i jego rodziny. Kupiłam ją przypadkiem za 4.99 w jednym z marketów w Polsce.

Jvlivs88 | 2018-10-07
Na półkach: Posiadane, Przeczytane

Jako kibic mogę coś więcej napisać... Książka kładzie nacisk na przekaz zdjęć. Informacje są, ale jeśli ktoś się spodziewa poznać historię Becksa. Się zdziwi, powiedziałbym - konspekt biograficzny. Książkę polecam młodym kibicom, lub osobom zaczynającym się interesować piłką nożną. Zdjęcia są niesamowite.

bardziej album niz ksiazka. do przeczytania i obejrzenia w poltorej godzinki. godny polecenia jesli traficie gdzies taniej, raczej nie sadze zeby ksiazka byla warta sugerowanej ceny 55zl (chociaz zdjecia na duzy plus)

beatus1990 | 2019-02-12
Na półkach: 2019, Przeczytane