POLSKO, JAKA JESTEŚ?

Cykl: Literatura faktu
Wydawnictwo: Ridero IT Publishing
10 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
literatura faktu

Mimo, że doszło już do pewnych wyjaśnień, nadal jednak podsycany jest ogień z jednego pieca w którym huczy. Wałęsa kłamie, Wałęsa zdradził. Do mediów dołączają autorytety, politycy. Oni już wiedzą wszystko, chociaż teczki leżą jeszcze w IPN zawiązane sznurkiem. Igrzyska czas zacząć. Za chwilę teczki następnego prezydenta. Jaka jest mentalna kondycja Polaków? A może trochę prawdy o wszystkim? W tej edycji zmieniono okładkę.
ISBN 978-83-65236-99-9

źródło opisu: Ridero - opis z okładki

źródło okładki: Ridero

Wojciech-Paweł Wiatr | 2016-04-13
Przeczytana: 30 marca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka obalająca pewne mity przejścia z PRL-owskich czasów do obecnych. Powstała w związku z aferą teczkową wywołaną przez p. Kiszczak i ataku na Wałęsę. Jest w niej wiele ciekawych mało znanych lub nieznanych rzeczy. Książka nie ocenia nikogo i niczego. Pokazuje jedynie fakty, wydarzenia, prawdę.

Karolina | 2016-04-04
Przeczytana: 04 marca 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Polecam

Na półkach