2016. 52 tygodnie z rysunkami, które uskrzydlają.

Wydawnictwo: Arkady
hobby
Beata-Chiara

źródło okładki: zdjęcie autorskie

W ostatnich czasach w księgarniach pojawiły się tzw "odstresowujące kolorowanki dla dorosłych". Tym razem postanowiono wykorzystać ten trend i wydać kalendarz z rysunkiem do pomalowania wd uznania, jeden rysunek przypada na jeden tydzień. Wzory, jakie mamy do wykorzystania, są przepiękne- sylwetki ptaków (wydano także bliźniacze wydanie z kwiatami do kolorowania). Osobiście muszę przyznać, że naprawdę się wciągnęłam w kolorowanie, które pozwala mi oderwać się myślami od drobnych trosk życia codziennego. Kalendarz spodoba się na pewno tym, którzy już zasmakowali w "kolorowankach dla dorosłych" (wśród których można kupić już niemal wszystko- od mandali tybetańskich aż po zwierzęta i rośliny wiernie naszkicowane na podstawie tych z ogrodów Kensington, oraz cały szereg innych tematycznie wzorów).