Muzyka mojego życia

Wydawnictwo: Agora SA
Muzyka mojego życia
muzyka
Bartek

Robert Janowski to znany od lat muzyk, aktor i prezenter telewizyjny. Książka pt. "Muzyka mojego życia" jest de facto jego debiutem dziennikarskim. Na książkę składa się dwadzieścia sześć rozmów autora z koleżankami i kolegami z branży. Janowski rozmawia z wieloma znakomitymi polskimi artystami, od Ewy Bem, przez Marka Pierkarczyka, aż do Igora Herbuta z grupy LemON. Różnorodność rozmówców oraz lekkość, z jaką wywiady przeprowadza Robert Janowski pozwala każdemu znaleźć w tej książce coś dla siebie.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.agora.pl

BeataT | 2019-05-06
Przeczytana: 06 maja 2019

Rozmawia z 24 artystami Polskiej muzyki, w sztywnych takich ramach, może nie pytań tylko odpowiedzi. Niektóre tylko osoby bardziej się otwierają, coś o sobie powiedzą. Napomkną w luźnym tego słowa znaczeniu, o jakiejś tam sytuacji, która miała miejsce w ich karierze. I tego tutaj najbardziej brakuje luzu i fajnych życiowych przeżyć.

elady1989 | 2017-11-15
Przeczytana: 15 października 2017

Jak dla mnie nic specjalnego. Ot takie mini wywiadziki z polskimi muzykantami.

Lidka Aribaldi | 2016-10-30

Książka nie jest zła. Nie wszystkie opowieści były ciekawe albo za krótkie. Przede wszystkim muzyka oprócz radości, którą niesie jest nośnikiem wspomnień. Na szpulowym taty mam jeszcze piosenki, których nie mogę znaleźć. Jedna jest o tacie i świetnie by się nadawała na Dzień Ojca. Druga to przepiękna francuska. Muszę tu też wspomnieć o piosence Gilberta Becauda "Nathalie"-przepięknie zaśpiewana, wspaniały klimat narastające wolne tempo do szybkiego. A także zespół Tropicale Thaiti Granda Banda z piosenką "Płynie muzyka z ust grzechotnika Zdzicha" słowa piosenki to mistrzostwo.

Weronika | 2016-07-30
Przeczytana: 24 lipca 2016

Moja recenzja:

azi1986 | 2016-05-29
Przeczytana: 20 lutego 2016

Liczyłam na coś więcej - wywiady z fantastycznymi ludźmi. Dla mnie za krótkie. Uwielbiam muzykę i ten świat, ale niestety książka trochę mnie rozczarowała

Bartek | 2016-03-01
Przeczytana: 28 lutego 2016

Świetna, wciągająca pozycja, nie tylko dla fanów muzyki. Mnogość ciekawostek i lekkość, z jaką autor prowadzi wywiady, sprawia, że książkę czyta się szybko i z ciekawością. Polecam :)