Dyskusje o książce Polowanie na Czerwony Październik

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zapytam, odpowiem szczerze
Zmieniłbym całe swoje życie, każdą sekundę! Jeżeli inkarnacja naprawdę istnieje i możesz sobie zaprojektować swoje nowe wcielenie i miejsce zamieszkania, to kim będziesz i gdzie zamieszkasz?
24 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
44 tyg. temu
Posłuchaj
 Polowanie na Czerwony Październik Polowanie na Czerwony Październik Posłuchaj całej ksiązki https://www.youtube.com/watch?v=NkJaV-asb_E&list=PLkHesxrY1lUfqBz3OwB_-9xlNKiQIPisq
9 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
9 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Pokazuje 6 z 10