Manifest motywacji

Wydawnictwo: MT Biznes
manifest, motywacja
poradniki
orchideaidea

Manifest motywacji to elokwentne, inspirujące, płomienne wezwanie do upominania się o własną, osobistą moc. Światowej sławy trener Brendon Burchard tłumaczy w tej książce, że podstawowym czynnikiem motywującym ludzkość do działania jest dążenie do poszerzania granic wolności osobistej. Wszyscy pragniemy większej swobody ? w zakresie dysponowania własnym czasem, w dziedzinie społecznej i finansowej, ale także w sferze duchowej.

Burchard przekonuje, że wolność osobistą można osiągnąć tylko poprzez jasne określenie własnych zamiarów i przedstawienie deklaracji niezależności ? że musimy odwołać się do własnej wewnętrznej siły i aż do skutku przeciwstawiać się tkwiącym w nas wątpliwościom oraz wszystkim czynnikom zewnętrznym rozpraszającym naszą uwagę. Nawołuje nas do wyzwolenia się od strachu i przejęcia raz na zawsze kontroli nad własnym życiem.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

cola | 2016-06-03

Motywacja w Polsce może kojarzyć się z banalną odpowiedzią na pytanie: co zrobić by się chciało? To znaczące uproszczenie.

Autor w skuteczny sposób manifestuje własny przepis na szczęśliwe życie. Czy ten przepis można zaadoptować dla siebie? To zależy czego szukasz. 9 deklaracji autora zmusza do myślenia, do chwili namysłu nad naturą człowieka oraz własną sytuacją i motywacją. Deklaracje nie są ściągą, którą należy wydrukować i powiesić nad biurkiem. Raczej nazwałbym to wytycznymi, które pomogą Ci skuteczniej poruszać się drogą, do Twoich celów.