Twój super mózg

Wydawnictwo: Olé
Super Brain
poradniki
Shotaro

Charyzmatyczny lekarz i filozof oraz wybitny specjalista z dziedziny budowy i funkcjonowania ludzkiego mózgu połączyli siły, tworząc książkę na temat potencjału naszego mózgu. Pokazują, jak poprzez odpowiedni trening i pogłębienie samoświadomości można rozwinąć możliwości umysłu w takich kierunkach, jak samoleczenie czy psychiczny dobrostan.

źródło opisu: http://literacki24.pl/-/

źródło okładki: http://literacki24.pl/dsk/obr/m/ZB/mZBG0Z.jpg

Bartowski | 2018-01-14

Niesamowita książka. Wiedzieliście, że mózg za sprawą umysłu zamienia energię w materię? Niemożliwe? A jednak! Za pomocą samych tylko myśli powodujemy wytwarzanie neuronów i połączeń między nimi w mózgu. A to dopiero wierzchołek góry lodowej...

Brudnopis Parzych | 2015-05-16
Przeczytana: 16 maja 2015

Panowie postanowili zadać kłam założeniu, że musimy wybierać pomiędzy czuciem i wiarą, a szkiełkiem i okiem. Wręcz przeciwnie: namawiają nas do spojrzenia na wszystko bardziej holistycznie.
Jeśli więc psychiczny dobrostan leży wam na serduszku, a intuicja podpowiada, że to całe liberalne gadanie o tym że jesteśmy jedynie kawałkiem mięsa rządzonym przez krążące w nim substancje to ściema; sięgnijcie do tej książki i odkryjcie zupełnie inne naukowe podejście do naszego zdrowia, potencjału i ducha*
* opinia jest fragmentem recenzji z http://magazyn-opinii.blogspot.com/2015/05/twoj-supermozg-rozwin-dynamiczny.html

Radzioactive | 2018-12-21
Ewa | 2018-10-10